PRZEDSZKOLAKI W CUKIERNI

Przedszkolaki obejrzały pokaz lepienia figurek i dekorowania ciast za pomocą masy cukrowej. Same również próbowały swoich sił w lepieniu z masy cukrowej i wycinaniu różnych wzorów za pomocą foremek. Z wielkim zaciekawieniem oglądały również zawartość półek w magazynie, gdzie były niezliczone ilości produktów i jak to dzieci określiły – „miliony jajek”. Dzieci zostały obdarowane nie tylko gościnnością, ale także świeżymi ciasteczkami, owocami, lizakami i soczkami – nikt z cukierni nie wyszedł głodny. Przedszkolaki w podziękowaniu za tak wspaniałe przyjęcie wręczyły Pani Renacie niespodziankę  - własnoręcznie wykonaną laurkę. Była to wspaniała, edukacyjna wyprawa, ukazująca istotę i znaczenie pracy cukiernika.