JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK....CZYLI DZIEŃ OTWARTY W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

24 marca  w Punkcie Przedszkolnym i Oddziałach Przedszkolnych odbył się Dzień Otwarty dla dzieci, które we wrześniu mają rozpocząć edukację przedszkolną. Przyszłe przedszkolaki miały możliwość poznania sal przedszkolnych oraz spotkania z nauczycielkami i dziećmi.

Przedszkolaki opowiedziały naszym małym Gościom o tym jak wygląda ich dzień
w przedszkolu, zaprezentowały piosenki i wiersze oraz zaprosiły do wspólnej zabawy. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach z języka angielskiego i w zajęciach rytmicznych. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie farbami, dzięki czemu powstała piękna wiosenna łąką, która ozdabia salę przedszkolną i przypomina nam o tym wyjątkowym dniu.
Mamy nadzieję, że wspólne zabawy dostarczyły przyszłym przedszkolakom samych pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem.