ZAKOŃCZENIE WYMIANY ERASMUS+ W LUBCZY

Tematem przewodnim wymiany międzynarodowej projektu „Open your mind, change your life” była „Nauka wokół Nas”.

W ciągu ostatnich dni uczniowie zdobywali nową wiedzę i umiejętności, a wiedzę szkolną stosowali  w  praktyce.

2 maja zorganizowano Międzynarodowy Quiz Wiedzowy, w którym uczniowie odpowiadali na pytania z zakresu biologii, astronomii, geografii oraz wiedzy ogólnej. Uczniowie losowali pytania korzystając z koła fortuny, a następnie w grupach międzynarodowych próbowali znaleźć właściwą odpowiedź. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem doskonałej współpracy i wiedzy uczniów. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach artystycznych, podczas których stworzyli prace przestrzenne z użyciem origami. Po przemówieniach pożegnalnych, każdy uczestnik wymiany otrzymał certyfikat. Uczestnicy nie kryli wzruszenia – ostatni tydzień nie tylko poszerzył wiedzę i umiejętności uczniów, ale także przysporzył im nowych przyjaciół. Nie jest to jednak koniec przygody z projektem „Open your mind, change your life” – przed Nami wymiana w Grecji i Chorwacji, a także wiele ciekawych zajęć, które odbywają się w szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w wymianę międzynarodową.