"KSIĄŻKA MIESIĄCA"

Witam wszystkich czytelników  na stronie naszej biblioteki, w II półroczu roku szkolnego 2014/2015. Będziecie mogli zapoznać się co miesiąc z działem  ,,Książka miesiąca”, w której może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły, który  ceni czytanie! Myślę, że możliwość wypowiadania się na temat swoich ulubionych książek i zapraszanie innych do czytania, będzie dla Was dużą przyjemnością i zadowoleniem. Zapraszam wszystkich chętnych uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum!

A oto pierwsza z książek, która zrobiła wrażenie na Oli Proszowskiej z kl. I a gimnazjum.
,,Książka miesiąca”

,,Ostatnio przeczytałam książkę ,,Bransoletka”, której autorką jest Ewa Nowak – jedna    z najpopularniejszych współczesnych polskich pisarek dla młodzieży. ,,Bransoletka” to opowieść o życiu szesnastoletniej Weroniki – jej relacjach z rodziną, o przyjaciółce i  marzeniach. Spodobało mi się także wszystko, czego się dowiedziałam o teatrze – gdyż właśnie w zajęciach teatralnych zupełnie przypadkowo i początkowo z dużą niechęcią wzięła udział bohaterka. Aby zachęcić koleżanki do sięgnięcia po ,,Bransoletkę”, powiem jeszcze, że właśnie podczas tych zajęć spotkała wspaniałego chłopaka -  Karola, którego początkowo uważała za … dziwaka.

Ale o tym musicie przeczytać już sami - ,,Bransoletka” zachwyci Was! Uwierzcie, trudno jest oderwać się od czytania!”