,Książka miesiąca"

kuba

W ramach cyklu ,,Książka miesiąca”, uczeń klasy IV b szkoły podstawowej Jakub Witek, chce podzielić się z czytelnikami swoimi uwagami na temat niedawno przeczytanej książki:

,,Ostatnio przeczytałem książkę ,Kopalnie króla Salomona”, której autorem jest Henry Rider Haggard. Pewnie chcecie dowiedzieć się, co najbardziej spodobało mi się w niej? Otóż legenda głosi, że gdzieś w głębi Czarnego Lądu biblijny król Salomon ukrył olbrzymie bogactwa. W tej książce są opisane bardzo ciekawe i niebezpieczne przygody pewnego poszukiwacza skarbów, który wierzy, że z pewnością uda mu się je zdobyć. Chcę jeszcze tylko dodać, że najbardziej spodobał mi się rozdział czwarty - a dowiecie się dlaczego, jeśli sięgniecie po tę wspaniałą książkę! Bardzo do tego zachęcam wszystkich czytelników.!”

Dziękuję Kubie za przedstawienie książki, która mu się spodobała  i proszę, aby inni czytelnicy również poszli za jego przykładem – czytajcie książki, piszcie o nich i zachęcajcie innych do czytania!