,,KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ”- GOTOWE DO CZYTANIA!

Dnia 14 grudnia, nowo zakupione sto trzydzieści trzy książki z Projektu ,,Książki naszych marzeń” – grudzień 2016, zostały zaprezentowane dzieciom  i młodzieży naszej szkoły, zachęcając już swoim wyglądem do wypożyczania. Zadaniem Projektu jest zwiększenie chęci czytania oraz umiejętność samodzielnego wyszukiwania książek związanych z zainteresowaniami. Wśród nowości można znaleźć wiele – są powieści, książki obyczajowe, bajki, baśnie, wiersze – jest więc w czym wybierać. Już w pierwszym dniu wypożyczono ponad połowę nowych książek, co świadczy o dużej ciekawości czytelników oraz chęci wzięcia do ręki nowej książki.

Biblioteka życzy więc miłego spędzania czasu przy czytaniu i zaprasza do częstych odwiedzin :)