Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697255

Myśleć logicznie, działać praktycznie…

Pod takim hasłem pracują uczniowie klas I – III na zajęciach z projektu edukacyjnego „Dobra szkoła – lepszy start”. W zajęciach wyrównawczych i rozwijających uczestniczy 36 dzieci. Wszystkie chętnie przychodzą na zajęcia, bo na nich mogą doskonalić podstawowe umiejętności, rozwijać uzdolnienia, odkrywać nowe pasje, zainteresowania. Trafnie dobrane, ciekawe pomoce dydaktyczne ćwiczą pamięć, logiczne myślenie, spostrzegawczość i uwagę. Tutaj każde dziecko może „zabłyszczeć” w roli fizyka – odkrywcy, przyrodnika czy znakomitego matematyka. Zajęcia są również dodatkowym przygotowaniem do konkursów / Świetlik, Kangur/, do których „przymierza” się spora gromadka uczniów z klasy II i III.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu