Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697259

DMUCHAMY - PARSKAMY - ROBIMY ŚMIESZNE MINY.

Zajęcia logopedyczne prowadzone w ramach projektu „Dobra szkoła – lepszy start” realizowane w Zespole Szkół w Lubczy obejmują swoim działaniem 16 -ro dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. W miłej i sprzyjającej zabawie atmosferze dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności językowe, rozwijać słownictwo, doskonalić kompetencje komunikacyjne. Dzięki ciekawym pomocom dydaktycznym, można w ciekawy dla dzieci i atrakcyjny sposób prowadzić terapię logopedyczną. Zajęcia logopedyczne prowadzone w grupie dzieci w naturalny sposób pozwalają korygować błędy językowe oraz naleciałości gwarowe.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu