Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697261

WIZYTA W WIERZCHOSŁAWICACH

W dniu 25 października 2012r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w wycieczce do Wierzchosławic. Głównym celem wizyty było zwiedzanie największej w Polsce farmy fotowoltaicznej, wykorzystującej energie słoneczną do produkcji energii elektrycznej. Zainteresowanie naszych uczniów tematem „czystych energii” jest ściśle związane z realizowanym przez naszą placówkę - w ramach programu Comenius - projektem „You an me in Europe”. Cenne informacje zdobyte przez uczniów podczas rozmowy z Panem Marcinem Wasa zostaną wykorzystane w przygotowywanym sprawozdaniu, przedstawiającym politykę energetyczną Polski i naszego regionu, a następnie przedstawione partnerom w projekcie podczas wizyty w Niemczech już w grudniu tego roku.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu