Super Koderzy

Super Koderzy
Wielka Premiera #SuperKoderów

Nadszedł czas na premierę przedstawienia “The Wizard of Oz” przygotowanego przez uczniów klasy 6a i 7a w ramach projektu Fundacji Orange #SuperKoderzy, wspieranego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Uczniowie z dużym zaangażowaniem pracowali nad projektem i ogromną radość sprawiła im prezentacja rezultatów. Uczniowie klas 3-7 z zapartym tchem śledziliśmy jak robot przemierzał żółtą brukowaną drogę i zatrzymywał się przy kolejnych postaciach. Na szczęście wszystko się udało, a nasze wysiłki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słowami uznania od Pani Dyrektor oraz kolegów i koleżanek. To był wielki sukces!

superkoderzy final

Back to mBots!

Po bardzo długiej rozłące z mBotami i szkołą udało nam się spotkać, żeby dokończyć skrypt dla mBotów. Wszystkie duszki już mówiły i się poruszały, a mBot czekał cierpliwie na swoją kolej. Bardzo cieszymy się z powrotu do szkoły i kontynuacji pracy z mBotami. Już wkrótce premiera!

superkoderzy

Krajowa Odznaka Jakości programu eTwinning

Dotarła do Nas wspaniała wiadomość prosto z Warszawy – projekt realizowany przez uczniów klasy 7 „Polish-Croatian GeoNight” w ramach programu eTwinning i międzynarodowego wydarzenia GeoNight został odznaczony Krajową Odznaką Jakości. Jest ona wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone eTwinningowi. Dla uczniów jest wspaniałą motywacją do dalszej pracy, a dla szkoły prestiżem i wyrazem otwarcia się na współpracę europejską. Wszystkim uczestnikom projektu serdecznie gratulujemy!

quality label geonight 1

#SuperKoderzy są już w połowie drogi

Nauczanie zdalne trwa – tak samo jak Nasz projekt. Nie poddajemy się i programujemy dalej! Uczniowie wygrywają dźwięki, dodają ruch, tło i postacie, dzięki czemu przedstawienie o Dorotce w Krainie Oz jest już na półmetku. Tuż przed Świętami uczniowie odebrali gadżety przekazane przez Fundację Orange i z ponownym entuzjazmem podjęli nowe wyzwania. Najtrudniejszym elementem jest okiełznanie robotów, które muszą wykonać ich polecenia – ale wszystko przed nami!

#FundacjaOrange #SuperKoderzy

sup

SuperKoderzy w akcji

#SuperKoderzy #FundacjaOrange

A może by tak w czasie wolnym nauczyć się programować roboty? Nasi SuperKoderzy aktywnie wykorzystują swój czas wolny, by zdobyć nowe umiejętności, i tak oto powstały pierwsze sceny do przedstawienie „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. I choć nie widzimy się na żywo, robimy co w naszej mocy by nasze mBoty przemówiły i odegrały rolę Dorotki. Pierwsze sceny już za nami – nie możemy się doczekać efektu końcowego. Trzymajcie kciuki za naszych SuperKoderów!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

POCZTA