KACPER LESIAK CZWARTY RAZ Z RZĘDU MISTRZEM POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

W 29 września na oś. Legionów w Tarnowie, odbył się Finał powiatowy w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży. Po raz czwarty z rzędu w kategorii wiekowej klasy II gimnazjum (rocznik 2000) triumfował Kacper Lesiak.
Oprócz niego naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów którzy w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się na następujących pozycjach:

Rocznik 2002 (kl. VI)
• Bartłomiej Kłusek 6 miejsce
• Paweł Stańczyk 8 miejsce
• Anna Gonet 10 miejsce
• Gabriela Chrobak 32Miejsce

Rocznik 2001(I gimn.)
• Sara Labak 7miejsce
• Michał Gęza 18 miejsce
• Daniel Łępa 19 miejsce
• Bartłomiej Gilski 26 miejsce

Przed Kacprem kolejne wyzwanie już 08. października na lotnisku w Nowym Targu odbędzie się Finał Wojewódzki gdzie przyjdzie mu się zmagać z czołówką biegaczy województwa małopolskiego. Trzymamy kciuki i liczymy że uda mu się wygrać ten finał jak to uczynił będąc uczniem klasy piątej w roku szkolnym 2011/2012. Rok temu uplasował się na wysokim 6 miejscu.