OBCHODY 250-LECIA KONFEDERACJI BARSKIEJ PDF Drukuj Email
piątek, 21 września 2018 12:57

W dniu 16 września 2018 roku w naszej miejscowości odbyła się główna część obchodów patriotycznych upamiętniających 250 rocznicę Konfederacji Barskiej oraz obecności Konfederatów w naszym regionie. Wydarzenie było oddaniem hołdu bohaterom pierwszego powstania narodowego z lat 1768-1772. Organizatorami uroczystości były Władze Powiatu Tarnowskiego oraz Władze Samorządowe Województwa Podkarpackiego, a Patronat Narodowy nad wydarzeniem  objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Dzięki uprzejmości Starosty Powiatu Tarnowskiego Romana Łucarza, dokument potwierdzający objęcie patronatu przez Prezydenta został przekazany na ręce Społeczności Szkolnej i zostanie jako cenna pamiątka tych wydarzeń będąc źródłem dumy i inspiracją do pracy nad dobrem Rzeczypospolitej.

Poprawiony: piątek, 21 września 2018 13:15

VII OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA! PDF Drukuj Email
piątek, 21 września 2018 09:35

20 września 2018 roku obchodziliśmy  już VII Ogólnopolski  Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu z tej okazji odbył się Wielki Balonowy Bal Przedszkolaka. Przedszkolaki  z dumą prezentowały swoje kolorowe stroje oraz przyniesione ze sobą ulubione zabawki.
Zabawy ruchowe odbywały się z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz chusty animacyjnej. Na zakończenie wspólnej zabawy każde dziecko wykonało swój medal Przedszkolaka. Mamy nadzieję, że obchody tego święta dostarczyły przedszkolakom wiele uśmiechu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>