WITAJ SZKOŁO! PDF Drukuj Email
czwartek, 21 września 2017 18:20

4 września 2017 r. powitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2017/2018. Uroczysta inauguracja rozpoczęła się Mszą Świętą, po której cała społeczność szkolna, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej.  Po   słowach powitania pani Dyrektor, skierowanych szczególnie do naszych pierwszoklasistów, głos zabrał Sekretarz Gminy Ryglice – p. Seweryn Gutkowski. Wiadomość o rozpoczęciu budowy nowej Sali gimnastyczne przekazana przez naszego Gościa wywołała aplauz i radość na twarzach wszystkich zgromadzonych. W kolejnej części akademii  wspominaliśmy rocznicę wybuchu II wojny światowej i napaści ZSRR na Polskę. Przypomnieliśmy sobie także wakacyjne przygody i z uśmiechem  przywitaliśmy naszą ukochaną szkołę. Po uroczystej gali   uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas.

Od jutra wszystkich czekają nowe wyzwania i same wspaniałe stopnie. POWODZENIA!

Poprawiony: czwartek, 21 września 2017 21:16