W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH – CZYLI Z WIZYTĄ W BWA W TARNOWIE ORAZ KUBIE FITNESS PDF Drukuj Email
wtorek, 24 października 2017 21:36

Wiosna, lato, jesień, zima to doskonały czas by zachęcić uczniów dbania o swój rozwój. Wiemy jak ważna jest równowaga duszy i ciała, dlatego w związku z Rokiem Kultury uczennice klasy II i III gimnazjum zwiedziły dwie wystawy w Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie, gdzie mogły podziwiać prace pokonkursowe 9 edycji Międzynarodowego Biennale Miniatury, a także wystawę „Singular” autorstwa Doroty Bernackiej. Pamiętając również o zdrowiu fizycznym uczennice odwiedziły klub fitness Fitani, gdzie pod opieką profesjonalnych instruktorów personalnych uczestniczyły w treningu kardio-siłowym, a także zdobywały nową wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, profesjonalizm i przekazaną wiedzę.