ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI PDF Drukuj Email
piątek, 22 grudnia 2017 00:00

Wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia i upiekły pyszne świąteczne pierniczki. Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła gładko i sprawnie. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały pierniki różnych kształtów przy pomocy foremek. Po ostygnięciu  dekorowały pierniczki różnokolorowymi lukrami i barwnymi posypkami. Przygotowanie ciasteczek bardzo się dzieciom podobało, a w przedszkolu unosił się wspaniały aromat pieczonych  pierniczków, który wprawiał wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój. Kolejna porcja wypieków za rok...

Poprawiony: piątek, 29 grudnia 2017 10:48