Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 1031
Zakładki : 6
Odsłon : 714760

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA PDF Drukuj Email
piątek, 12 stycznia 2018 11:06

   

W dniach 27, 29 listopada oraz 1 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się  Szkolny Konkurs Pięknego Czytania, który miał za zadanie spopularyzować beletrystykę znajdującą się w naszej bibliotece i zachęcić do jej czytania. Zadaniem uczestników było wybranie fragmentu dowolnej książki i „oczarowanie” słuchaczy.  Wystąpienia uczestników oceniała komisja w składzie: Pani Halina Proszowska, Pani Mirosława Trojan, Pani Elżbieta Frączek oraz Pani Bogusława Zborowska – Jasiewicz. Wszyscy uczestnicy świetnie się zaprezentowali. Przyjemnie było ich posłuchać - wybrali naprawdę ciekawe książki.


W kategorii klas II- III wygrała Justyna Gąsiorek z kl. III a, druga była Klaudia Kumięga również z kl. III a, trzecie miejsce zajęła Daria Bocheńska z kl. III b .
W kategorii klas IV – VI zwyciężył Adam Maziarka z kl. IV, drugie miejsce zajął Daniel Machota  z kl. IV, natomiast trzecie miejsce zajęła Monika Mroczek z kl. VI b.
W kategorii klas VII oraz  gimnazjalnych triumfowała Emilia Zima z kl VII, zaraz za nią uplasowała się Dominika Skowron z kl. II a gimnazjum , trzecie miejsce zajęła Dominika Studniarz z kl. VII.
Wszyscy wymienieni zostali nagrodzeni dyplomami, książkami oraz ciekawymi nagrodami. Najważniejsze, że wzięliście udział w konkursie, że odważyliście się czytać przed swoimi kolegami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Poprawiony: piątek, 12 stycznia 2018 11:10
 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu