KONKURS NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE ZA ULUBIONĄ POSTAĆ Z PRZECZYTANEJ KSIĄŻKI – rozstrzygnięty  PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 stycznia 2018 12:07

W dniu 15 stycznia 2018 r. miał miejsce w naszej szkole „Konkurs na najlepsze przebranie za ulubioną postać z przeczytanej książki.
Celem konkursu było: rozbudzenie zamiłowania do sięgania po książkę do czytania, rozwijanie kreatywności i wyobraźni dziecka, pogłębianie umiejętności plastycznych i manualnych, pogłębianie więzi rodzinnych przy wspólnym tworzeniu dzieła, integracja środowiska szkolnego.
W konkursie brało udział 19 uczestników z klas 1-3. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna.
Ocenie podlegały: pomysłowość, estetyka wykonania stroju, wkład pracy, sposób prezentacji ( mimika, gesty  związane z postacią, krótkie przedstawienie prezentowanej postaci.
A oto zwycięzcy:
miejsce I - Justyna Klucznik z klasy 3b,
miejsce II Jakub Piaskowy klasa 1,
miejsce III Martyna Studniarz klasa 3b.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.
Korowód przebierańców zaprezentował się w czasie przerwy całej społeczności szkolnej.