WIOSNA …CIEPLEJSZY WIEJE WIATR… PDF Drukuj Email
wtorek, 03 kwietnia 2018 00:00

Zima ma oczywiście swój urok, ale gdy dni są coraz dłuższe, a promienie słoneczne ogrzewają mocniej zmarzniętą ziemię, zaczynamy wyglądać nadejścia wiosny.
Dlatego w Zespole Szkół w Lubczy zorganizowaliśmy tradycyjne powitanie wiosny 22 marca 2018 roku. Już kilka dni wcześniej ogłoszono konkurs na najciekawszą Marzannę. Efekt był znakomity, dzieci z poszczególnych klas wykazały się naprawdę wielką pomysłowością. W czasie szkolnego świętowania powitania wiosny rozstrzygnięto konkurs i wręczono nagrody książkowe i zdrowe smakołyki. Podczas uroczystości szkolnej uczniowie klasy 6 b prezentowali przedstawienia ekologiczne: o wiośnie i pokaz mody ekologicznej. Widownia nagrodziła modeli w strojach z surowców wtórnych głośnymi brawami. Mogliśmy również obejrzeć krótkie scenki dotyczące zasad zdrowego odżywiania.
Miejmy nadzieję, że zima w końcu nas opuści i doczekamy się wkrótce nadejścia prawdziwej wiosny.

Poprawiony: poniedziałek, 09 kwietnia 2018 09:35