Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 1035
Zakładki : 6
Odsłon : 744156

MIĘDZYSZKOLNA GRA TERENOWA „GLOBETROTTERS” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 czerwca 2018 00:00

 Dnia 6 czerwca 2018r. uczniowie ze szkół z Kowalowej, Ryglic, Jonin oraz Woli Lubeckiej  przybyli do naszej szkoły by wziąć udział w grze terenowej, która odbyła się na terenie Lubczy. Na początku gry każdy uczestnik gry wylosował sobie numer drużyny w której wykonywał poszczególne zadania. 
Następnie drużyny otrzymały  mapy Lubczy na której zaznaczona była trasa do pokonania. Zespoły miały do pokonania 4 bazy. Przy każdej stacji drużyny wykonywały różne zadania.
Jedno zadanie to były pytania dotyczące Lubczy. Wszystkie pytania  dotyczące Lubczy były w języku angielskim. Natomiast druga część zadań przy poszczególnych bazach to:
- układanie puzzli z miejscami charakterystycznymi w Lubczy
- szukanie skarbu (na podstawie informacji po angielsku uczniowie mieli za zadanie odnaleźć skarb, który był ukryty niedaleko bazy
 - rozwiązywanie rebusów  po angielsku
 - zbudowanie czegoś z rzeczy, które uczestnicy znaleźli w pudełkach.
W grze zwyciężyła drużyna II w składzie: Kamila Błońska, Rafał Jałowiec, Martyna Łępa, Bartłomiej Kociołek. II miejsce zajęła drużyna do której należeli: Aleksandra Stojak, Jakub Starzyk, Norbert Kluz, Magdalena Słowik. Na podium znaleźli się również Natalia Liszka, Karolina Psioda, Fabian Cup, Milena Mistur. Wszystkim uczestnikom gry gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Poprawiony: piątek, 22 czerwca 2018 12:00
 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu