SZKOLNY DZIEŃ TALENTÓW PDF Drukuj Email
wtorek, 26 czerwca 2018 00:00

" Są dwie rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom: pierwsza to korzenie, druga to skrzydła"

H. Carter Jr.

Szkoła to miejsce rozwoju wszelkich uzdolnień, umiejętności i predyspozycji młodych ludzi.
Ich różnorakie zainteresowania, pasje i talenty są tutaj odkrywane, rozwijane i promowane.
Tytuł  SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW nadany naszej placówce w 2016 r. zobowiązuje nas do systematycznego wspierania utalentowanej młodzieży.
Aby umożliwić uczniom optymalny rozwój w naszej placówce podejmuje się wieloaspektowe działania mające na celu rozwijanie pasji i talentów. W roku szkolnym 2017/2018 opracowaliśmy Szkolny System Wspierania Zdolności i Talentów – dokument określający zarówno procedury diagnozowania uzdolnień i zainteresowań uczniów jak również systemowe działania szkoły w zakresie rozwoju talentów uczniów.
Jednym z założeń realizowanego programu jest promowanie uczniów zdolnych. Stąd, 21 czerwca w naszej szkole zorganizowany został  „SZKOLNY DZIEŃ TALENTÓW”, który był świętem szczególnym i pełnym emocji. Przed publicznością złożoną z uczniów, nauczycieli i rodziców młodzi artyści przygotowali bogaty repertuar swoich zdolności
i hobby. Były specjalnie przygotowane stroje, układy taneczne, występy wokalne
i recytatorskie oraz gry na różnych instrumentach. Wysiłek został nagrodzony brawami, głosami podziwu i zachwytu, co niewątpliwie było najwspanialszą nagrodą dla artystów. „Szkolny Dzień Talentów” pokazał, że nie brakuje uzdolnionych przedszkolaków i uczniów, którzy mają szansę osiągnąć sukces w reprezentowanych przez siebie dziedzinach.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI W DOSKONALENIU NIEPRZECIĘTNYCH ZDOLNOŚCI!

Poprawiony: czwartek, 28 czerwca 2018 09:24