ROK SZKOLNY 2018/2019 – ROZPOCZĘTY! PDF Drukuj Email
środa, 12 września 2018 22:19

3 września 2018 roku cała społeczność Zespołu Szkół w Lubczy rozpoczęła nowy Rok Szkolny 2018/2019. Uroczystość została zainaugurowana Mszą św., po której  uczniowie wraz z opiekunami       i nauczycielami udali się do szkoły. Uczniowie klas gimnazjalnych i klasy ósmej przywitali wszystkich zebranych montażem słowno – muzycznym przygotowany pod kierunkiem p. Bożeny Gąsiorek i p. Grzegorza Kluzka. W drugiej części spotkania głos zabrała pani Dyrektor – Barbara Golec.  Oprócz ciepłych słów skierowanych pod adresem najmłodszych uczniów, pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.  Przekazała również  radosną informację, że po raz kolejny nasza szkoła będzie brała udział w Międzynarodowym Programie Erasmus+ realizując projekt: „Explore the World – Inspire Yourself (czyli: Odkrywaj Świat – Zainspiruj się). Tym razem nasi uczniowie zwiedzą Rzym, miasto Heraklion na Krecie oraz Stavanger w Norwegii, a w maju 2019 r. uczniowie z tych krajów zagoszczą w naszych polskich domach.
Po przemówieniu pani Dyrektor odczytano list Pani Minister Anny Zalewskiej skierowany do Rodziców,   a następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.
Od jutra wszystkich czekają nowe wyzwania i same wspaniałe stopnie. Powodzenia!

Autor tekstu: Bożena Gąsiorek

Poprawiony: środa, 12 września 2018 23:03