PROGRAM PROJEKTOR - WOLONTARIAT STUDENCKI PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2018 12:53

Już 9 listopada  uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Lubczy wezmą udział w zajęciach                  pt.: ROBOTYKA – ŚWIAT ROBOTÓW realizowanych w ramach programu PROJEKTOR – WOLONTARIAT STUDENCKI. Innowacyjne zajęcia z udziałem robotów LEGO Mindstorm, prezentujące rozwiązania ze świata mechaniki i robotyki pobudzają ciekawość świata i kreatywność  uczniów. Spotkania poprowadzi student Politechniki Rzeszowskiej – absolwent Zespołu Szkół w Lubczy – Kamil Strzępek.
PROJEKTOR to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. Twórcy programu dysponują atrakcyjną ofertą zajęć edukacyjnych,  a prowadzący zajęcia - studenci wyższych uczelni zachęcają dzieci do rozwijania zainteresowań, pasji, aktywności i zaradności życiowej.
Nasi najmłodsi uczniowie nie mogą się już doczekać :)

Poprawiony: wtorek, 23 października 2018 19:56