PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA 2018. PDF Drukuj Email
czwartek, 15 listopada 2018 20:48

Dnia 13 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka” . Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz przedszkolaki z Oddziału 0A. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycieli. Najmłodsze przedszkolaki udowodniły w nim, że „krasnoludki są na świecie”. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki ilustrowane ruchem i tańczyły.

Za swoje występy otrzymały gromkie brawa od dumnych i wzruszonych rodziców. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu Pani Dyrektor dokonała pasowania na Przedszkolaka i Starszaka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
Była to wspaniała uroczystość, a piękne stroje  dzieci oraz  wystrój sali podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości dzieci wraz z rodzicami chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć.
Naszym przedszkolakom życzymy samych pogodnych dni w naszym przedszkolu, pełnych zabawy i radości.

Autor: Justyna Wantuch

Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2018 21:42