KONKURS NA POCZTÓWKĘ Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI ROZSTRZYGNIĘTY! PDF Drukuj Email
sobota, 15 grudnia 2018 00:00

Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w konkursie na pocztówkę okolicznościową z okazji 100-ecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nasi uczniowie zajęli I miejsca zarówno na poziomie I-IV jak i na poziomie klas V – VIII szkół podstawowych i III gimnazjum.
Zwycięzcami zostali:
Na poziomie klas I – IV:
I miejsce – Bartosz Bradło – SP w Lubczy
Na poziomie klas V – VIII szkół podstawowych i III gimnazjum:
I miejsce – Anna Lesiak – SP w Lubczy
Konkurs adresowany był do uczniów 16 szkół powiatu tarnowskiego biorących udział w projekcie „Historia zatrzymana w kadrze…”.
Kiedy spłynęły już prace ze wszystkich szkół, na początku grudnia komisja konkursowa, w skład której weszli: dr Anna Śliwińska – przewodnicząca, Zbigniew Mirosławski oraz Dariusz Romanowski.
Wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas finału projektu "Historia zatrzymana w kadrze".
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy