Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2018 00:00
W dniu 05 grudnia w hali sportowej w Ryglicach już po raz 11 rozegrano turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach w piłce nożnej chłopców z kategorii wiekowej 2003 i młodsi, w którym wystąpiło 6 drużyn z Lubczy, Szerzyn, Zalasowej, Kowalowej, Woli Lubeckiej i Ryglic. W turnieju tym bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły chłopcy z klas IIIA i IIIB gimnazjum występujący w składzie: Paweł Klucznik, Łukasz Kumięga, Kacper Skowron, Dominik Marcinek, Jan Kapłon, Jakub Maduzia i Mateusz Kusek, zajęli oni II miejsce w turnieju a Paweł Klucznik otrzymał statuetkę za najlepszego bramkarza.
Wyrazy uznania dla chłopaków za wysiłek oraz walkę fair play. Gratulacje!!!