Szkolny konkurs na „Najpiękniejszą choinkę”. PDF Drukuj Email
czwartek, 03 stycznia 2019 17:08

Dnia 19 grudnia 2018 roku  zastał rozstrzygnięty szkolny konkurs  na „Najpiękniejszą Choinkę” zorganizowany przez Panią Lucynę Warchał. Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lubczy mieli za zadanie wykonać „Najpiękniejszą Choinkę”. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, uczniowie wykonali 61 prac konkursowych. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz utrwalenie tradycji szkolnych. Jury konkursu oceniało pracę w trzech kategoriach wiekowych pod względem pomysłowości, estetyki pracy oraz tradycyjnych form wykonywania ozdób świątecznych. Dzięki naszemu sponsorowi firmie ERIKA  Państwu Joannie i Adrianowi Marcinkom oraz hojności sklepiku szkolnego wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni.

Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 08:44