Świąteczne pierniczki PDF Drukuj Email
środa, 25 grudnia 2019 10:29

#RazemNaŚwięta

Świąteczne pierniczki w wykonaniu Szkolnego Klubu Wolontariuszy już chyba na dobre zawitały w kalendarz działań grupy. W piątek  13 grudnia, każdy kto odwiedził naszą szkołę, mógł poczuć, atmosferę zbliżających się świąt. W szkolnej kuchni, młodzież zaopatrzona w niezbędne składniki oraz sprawdzony już w roku poprzednim przepis, pracowała bardzo wytrwale. Każdy członek kulinarnego zespołu dokładnie wiedział co ma robić, a na efekty nie trzeba było długo czekać – już po dwóch godzinach można było podziwiać odpowiednio wypieczone ciasteczka. Kolejne spotkanie Klubu – 19 grudnia to czas, kiedy aniołki, choinki, renifery otrzymały swoje „stroje” Pięknie udekorowane ciasteczka, świątecznie zapakowane były prezentem dla naszych kolegów i koleżanek uczących się w domu, których odwiedziliśmy w piątek 20 grudnia, a także dla uczniów i nauczycieli obecnych na Szkolnej Wigilii.

pierniki1

Poprawiony: poniedziałek, 30 grudnia 2019 23:48