Przedszkole

Nauczyciele

Super Koderzy

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 1259
Zakładki : 6
Odsłon : 1221815

"Pod biało-czerwoną" - zapraszamy do udziału w akcji! PDF Drukuj Email
piątek, 09 października 2020 14:29
Wystartował projekt „Pod biało-czerwoną”. Jego celem jest m.in. upamiętnienie zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej 1920 roku oraz budowa wspólnoty i wzmocnienie idei zaangażowanego społeczeństwa obywatelskiego. Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, który weźmie udział w uroczystości podniesienia flag na maszt w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. 
Warunkiem uzyskania środków na inwestycję jest poparcie mieszkańców, którzy mogą oddać głos na swoją gminę poprzez wypełnienie ankiety na stronie internetowej. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 r., a ogłoszenie wyników zbiórki i opublikowanie listy gmin objętych programem ,,Pod biało-czerwoną’’ nastąpi 29.11.2020 r.
Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też zachęcamy uczniów, nauczycieli i rodziców do oddania głosów poparcia.
Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem https://www.gov.pl/web/bialoczerwona
 
 Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.
 
 
 
 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish
Reklama
Reklama
POCZTA

E-dziennik

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu