Super Koderzy

Zbiórka surowców wtórnych – Butelki PET i makulatura PDF Drukuj Email
środa, 06 października 2021 15:44

Nasza szkoła bierze udział w szkolnej akcji „Zbieramy Surowce Wtórne”. Akcja ta łączy w sobie walory edukacji ekologicznej, aktywności społecznej oraz dbałości o środowisko naturalne. Dzięki temu uczniowie mają szansę przekonać się jak wielka ilość różnych opakowań jest produkowana każdego dnia i jak w pożyteczny sposób można je wykorzystać w formie recyklingu, zamiast zaśmiecać środowisko. Pozyskane środki finansowe przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych. Zakupiliśmy już 3 mikroskopy. W tym roku szkolnym chcemy wzbogacić pracownię geograficzną o nowe globusy. Do szkoły przynosimy zgniecione butelki PET i makulaturę, pozostawiając je obok schodów przy głównym wejściu. Pamiętajmy, aby przekazać informację o przyniesionych surowcach wtórnych do obsługi szkoły lub nauczyciela geografii Pani Marii Pasek.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji wszystkich uczniów i nauczycieli.

zbiorka pet

Poprawiony: środa, 06 października 2021 15:47