Finał Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych PDF Drukuj Email
środa, 05 października 2011 01:00

W dniu 5 października na lotnisku aeroklubu z Nowego Targu odbył się Finał Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych. Z naszej szkoły na te zawody pod opieką pana Marcina Chmiela wyjechało trzech uczniów. Ze szkoły podstawowej Kacper Lesiak (Va) i Krzysztof Kaliciński (VI), gimnazjum Kamil Lesiak uczeń klasy I. Przy pięknej pogodzie znakomity występ zanotował Kacper Lesiak , który okazał się bezkonkurencyjny w biegu na 1000m w kategorii klas piątych zdobywając złoty medal i zostając tym samym Mistrzem Województwa. Bardzo dobrze spisał się też jego brat Kamil który uplasował się na 15 pozycji w biegu na 1500m w kategorii klas I szkół gimnazjalnych. Trzeci z naszych reprezentantów Krzysztof Kaliciński swój bieg ukończył w połowie stawki. Kacprowi, Kamilowi i Krzyśkowi w imieniu całej szkoły serdeczne gratulacje.

Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2013 11:55