SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2018/2019 PDF Drukuj Email
niedziela, 30 września 2018 20:44

28 września 2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział uczniowie klasy VI, VII, VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja, w której skład wchodziły uczennice klasy VII b: Aleksandra Maziarka oraz Julia Michalec. Po zakończeniu głosowania Komisja przystąpiła do przeliczenia głosów w sumie oddano  ich 152. Rywalizacja pomiędzy kandydatami była dość wyrównana. Ostatecznie głosami uczniów funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego uzyskała Daria Bradło z klasy III b, zastępcą został Kacper Skowron z klasy III a, zaś obowiązki sekretarza pełnić będzie Emilia Zima z klasy VIII. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Poprawiony: niedziela, 30 września 2018 21:00