Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697437

Podium dla naszych uczniów w II Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2013 01:00

Dnia 22 października odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej organizowany przez Szkołę Podstawową w Kowalowej, w którym brali udział uczniowie ze szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VI. Naszą szkołę dumnie reprezentowały Gabriela Pyznarska (kl. VI), Anna Kłusek (kl. V) oraz Martyna Niedziela (kl. III). Piosenką Lenki „The Show” Ania wywalczyła II miejsce w swojej kategorii, a Martyna zajęła III miejsce za wykonanie piosenki „What’s the weather like”. Bardzo cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, gratulujemy i trzymamy kciuki w następnych konkursach.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu