Znowu go nie dogonili!!! Finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych, Tarnów 25.09.2013 r. PDF Drukuj Email
środa, 25 września 2013 01:00

Świetny występ zanotował na mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych Kacper Lesiak, który zajął I miejsce w swojej kategorii i awansował do finału wojewódzkiego. Należy nadmienić, iż jest to jego trzeci tytuł z rzędu.

Trzeci raz z rzędu na podium stanął też jego starszy brat Kamil, który do dwóch brązowych medali z poprzednich lat dołączył medal srebrny. Oprócz nich naszą szkołę reprezentowali uczniowie ze szkoły podstawowej – Gabriela Chrobak i Kamila Wolska kl. VB, Dominik Chrobak, Katarzyna Kowalska, Daniel Łępa, Karolina Wadas z kl. VI, z gimnazjum Rafał Sysło kl.IIIA. Najbliżej awansu z tej grupy był Daniel Łępa który ukończył swój bieg na VIII miejscu.