Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697435

Wyróżnienie dla Jakuba Strzępka w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” PDF Drukuj Email
środa, 26 czerwca 2013 01:00

Po raz kolejny uczniowie klasy III SP uczestniczyli w „Świetliku”. Konkurs składał się z jednego etapu, który w bieżącym roku szkolnym odbył się w formie testu jednokrotnego wyboru. Zadania testowe zawierały treści dotyczące eksperymentów, które wcześniej trzeba było w ramach przygotowań wykonać oraz wiedzę ze wszystkich dziedzin nauk przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, astronomia, geografia), dostosowane do wieku uczestników. W konkursie uczestniczyło 8 uczniów, wszyscy uzyskali dobre wyniki, ale najlepszym z nich okazał się Jakub Strzępek, który zdobył prawie 80% punktów możliwych do zdobycia. Kolejne miejsca wg punktacji zajęli: Kacper Skowron i Ula Augustyn.

Gratulacje !!!
Ja również dołączam się do gratulacji. Tak trzymać Pani Mario!

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu