Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 1035
Zakładki : 6
Odsłon : 744073

Sesja naukowo-edukacyjna zamykająca i edycję projektu „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku” PDF Drukuj Email
czwartek, 13 czerwca 2013 01:00

Uczniowie naszego gimnazjum: Patrycja Mróz, Paulina Skopek, Damian Brzęczek i Fabian Niedziela zostali finalistami konkursu, pt: Dramatyczne Losy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-1944 organizowanego przez OBEP IPN Kraków, Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Uczniowie ci wykonali strony internetowe poświęcone dramatycznym losom Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-1944.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu