Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 1035
Zakładki : 6
Odsłon : 744165

Wyniki Powiatowego Konkursu Przyrodniczego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2013 01:00

W dniu 29 maja 2013 r. w Zespole Szkół w Lubczy odbył się Powiatowy Konkurs Przyrodniczy pt: „ Formy Ochrony Przyrody”. Konkurs był organizowany przez ZS w Lubczy przy współpracy z Samorządowym Centrum Edukacji w Tarnowie, honorowy patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Ryglic i Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

W konkursie wzięło udział 35 uczestników z 16 szkół podstawowych(z 7 gmin powiatu tarnowskiego). Pierwsze miejsce zdobyła Julia Jodłowska z SP Joniny z wynikiem 69 pkt na 75 możliwych, II miejsce – Natalia Augustyn (ZS Lubcza) i Katarzyna Kaczak ( SP nr 23 w Tarnowie) – 64 pkt a III miejsce – Weronika Szperka ( SP Zawada) – 63 pkt.

Sponsorami nagród byli: ZS Lubcza, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie.

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania dla uczestników, nauczycieli, współorganizatorów oraz sponsorów nagród: Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Krakowie.

Zapraszamy za rok.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu