Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697421

Konkurs języka angielskiego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2013 01:00

W dniu 10 czerwca 2013 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkoły podstawowej, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Urszula Augustyn, Martyna Błońska i Julia Matela. Konkurs podzielony był na trzy kategorie. Każda uczennica mogła brać udział tylko w jednej kategorii. Julia przygotowała plakat pod tytułem „My adventure with English”, który następnie zaprezentowała i opisała. Martyna Błońska zaśpiewała piosenkę o zwierzętach „Who’s in the jungle”. Uczennica Urszula Augustyn miała najtrudniejsze zadanie do wykonania, ponieważ pisała test gramatyczny będący podsumowaniem trzech lat nauki języka angielskiego. Wysiłek, który uczennice włożyły w przygotowanie się do tych zmagań był ogromny.
W konkursie Julia Matela zdobyła 3 miejsce w powyższej kategorii. Otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe. Pozostałe uczennice również zdobyły nagrody – symboliczne upominki.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu