Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 986
Zakładki : 6
Odsłon : 697446

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 czerwca 2012 01:00

W dniu 18.06.2012 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Zalasowej odbył się Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych. W konkursie tym, wzięły udział trzy uczennice z klasy III SP: Kamila Ludwin, Magdalena Niemiec i Wiktoria Furgał. Zadaniem uczniów było odpowiednio napisanie testu gramatycznego, bêd±cego podsumowaniem trzech lat nauki, prezentacja plakatu na temat" my Adventure with English" oraz prezentacja piosenki angielskiej. W kategorii "piosenka" Kamila Ludwin zdobyła I miejsce, natomiast dyplomy z wyróżnieniem otrzymały pozostałe uczennice.
Gratulujemy.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

Program Comenius

Lubecka Noc Naukowa

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu