Ortograficzne zmagania gimnazjalistów - I miejsce dla Patrycji Mróz. PDF Drukuj Email
czwartek, 27 października 2011 01:00

W dniu 27 paŒdziernika 2011 roku w Zespole Szkó³ Ponadgimnazjalnych im. Czes³awa Majorka w Ryglicach odby³ siê V Miêdzygminny Konkurs Ortograficzny o "Pióro Burmistrza Ryglic", w którym uczennica naszego gimnazjum Patrycja Mróz z klasy II b zosta³a laureatk±, zajmuj±c I miejsce. W konkursie udzia³ wziê³o 24 uczniów, reprezentuj±cych szko³y w: Jod³owej, O³pinach, Ryglicach i Zalasowej.
Celem konkursu by³a m.in.motywacja do nauki ortografii oraz sprawdzenie wykorzystania posiadanych umiejêtno¶ci w praktyce. Nagroda g³ówna "symboliczne pióro" zosta³a ufundowana przez Burmistrza Ryglic - Teresê Po³oskê, która zaszczyci³a swoj± obecno¶ci± i osobi¶cie wrêczy³a nagrodê wraz z dyplomem. Gratulacje dla Patrycji!!!