SPRAWOZDANIE Z OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „PLUS-MINUS” PDF Drukuj Email
wtorek, 08 kwietnia 2014 19:37

W dniu 5 grudnia 2013 roku w Szkole podstawowej w Lubczy został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus-Minus”. Konkurs miał na celu: popularyzację wiedzy i umiejętności matematycznych, inspirowanie uczniów w rozwijaniu i poszerzaniu własnych zainteresowań. Wzięło   w nim udział 9 uczniów klasy czwartej,6 uczniów klasy piątej i pięciu uczniów klasy szóstej. Wszyscy uczniowie na rozwiązanie zadań mieli 75 minut. Zadania konkursowe miały charakter testu wyboru składającego się z 20 zadań zamkniętych podzielonych na cztery części. Uczniowie  rozwiązywali zadanie dostosowane do ich grupy wiekowej. Odpowiedzi należało zaznaczyć na dołączonej karcie. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom uczestnika. Łukasz Kłusek z klasy szóstej otrzymał największą liczbę punktów wśród wszystkich uczniów naszej szkoły. Jako finalista otrzymał medal i dyplom finalisty.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy  uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony: wtorek, 08 kwietnia 2014 19:40