Sukcesy naszych Sportowców PDF Drukuj Email
niedziela, 04 grudnia 2016 23:16

W dniu 08.11.2016r, w Woli Lubeckiej odbyły się Mistrzostw Gminy Ryglice w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dziewczęta:  Labak Sara, Klaudia Ciszczoń, Natalia Kapa, Małgorzata Kapłon. Chłopcy: Michał Kumięga, Filip Łępa, Krzysztof Psioda, Jan Kapłon.

Wyniki turnieju indywidualnego:

DZIEWCZĘTA: I MIEJSCE MISTRZ GMINY RYGLICE – KLAUDIA CISZCZOŃ - AWANS DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO. II MIEJSCE WICEMISTRZ GMINY RYGLICE – MAŁGORZATA KAPŁON - AWANS DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO. III MIEJSCE – NATALIA KAPA AWANS  DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO. V MIEJSCE – SARA LABAK

CHŁOPCY II MIEJSCE WICEMISTRZ GMINY RYGLICE – MICHAŁ KUMIĘGA AWANS DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO. III MIEJSCE – KRZYSZTOF PSIODA -  AWANS DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO. VI MIEJSCE – JAN KAPŁON. VII MIEJSCE – FILIP ŁEPA.

Wyniki turnieju drużynowego:

DZIEWCZĘTA I MIEJSCE MISTRZ GMINY RYGLICY – ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBCZY W SKŁADZIE SARA LABAK, KLAUDIA CISZCZOŃ -  AWANS DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO.

CHŁOPCY I MIEJSCE MISTRZ GMINY RYGLICE – ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBCZY W SKŁADZIE MICHAŁ KUMIĘGA, KRZYSZTOF PSIODA - AWANS DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO.

Półfinały powiatowe odbedą się w Zakliczynie. Indywidualne 17.11.2016r. Drużynowe     22.11.2016r.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Poprawiony: niedziela, 04 grudnia 2016 23:19