II MIEJSCE W GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI PATRIOTYCZNEJ PDF Drukuj Email
niedziela, 04 grudnia 2016 23:22

18 listopada 2016r. Szkoła Podstawowa w Kowalowej już po raz piąty zorganizowała Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej im. Józefa Piłsudskiego. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych z całej gminy. Potyczki recytatorskie odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VI. W pierwszej kategorii wiekowej wystartowało z naszej szkoły dwóch uczniów; Gabriel Siedlik z kl. III i Kacper Filip z kl. II. Natomiast w drugiej kategorii uczennica kl. V b Augustyn Iwona oraz uczeń kl. VI Kacper Sokołowski, który zdobył II miejsce. Uczniowie prezentowali wysoki poziom recytatorski, pięknie, wyraziście i ciekawie interpretując wybrane wiersze.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ, A KACPROWI GRATULUJEMY MIEJSCA NA PODIUM :)