ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DODATKOWE ERASMUS +

Nie wiesz jeszcze co to jest Erasmus+? Nic się nie martw tylko już dziś dołącz do grupy Erasmus+, która pracuje nad projektem „Open your mind, change your life”. W ramach projektu podejmowane są różnorodne zadania m.in. wycieczki przedmiotowe, spotkania z pracodawcami i specjalistami, a także zajęcia dodatkowe prowadzone w język angielskim rozwijające zdolności komunikacyjne w j. angielskim oraz poszerzające wiedzą szkolną. Zajęcia odbywają się w piątki o 7:10 w sali 204. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klasy 7 oraz gimnazjum.

Poniżej przedstawiamy plan zajęć październik – listopad:
27 października – Wymiana wrażeń po wymianie w Grecji, przygotowanie sali Erasmusa na VI Lubecką Noc Naukową
3 listopada – Przygotowanie sali Erasmus+ na VI Lubecką Noc Naukową, rozmówki polsko-angielskie pt. „Things that make me happy”
10 listopada - Przygotowanie sali Erasmus+ na VI Lubecką Noc Naukową, rozmówki polsko-angielskie pt. „Setting up a new country – what do we need and why?”
17 listopada - Przygotowanie sali Erasmus+ na VI Lubecką Noc Naukową, ciąg dalszy: rozmówki polsko-angielskie pt. „Setting up a new country – what do we need and why?”
24 listopada – doświadczenia “Mały Chemik”, rozmówki polsko-angielskie pt. „Science around us”

Dodatkowych informacji udziela p. Magdalena Przeniosło