ERASMUS DAY 2018

W dniu 19 czerwca 2018 r. świętowaliśmy w Naszej Szkole Dzień Erasmus+. Uczniowie, którzy uczestniczyli w projekcie „Open your mind, change your life” w latach 2016-2018 opowiedzieli o działaniach projektowych tj. spotkaniach z pracodawcami, specjalistami, współpracy i wizytach na uniwersytetach, wycieczkach edukacyjnych, zajęciach dodatkowych oraz wymianach międzynarodowych. Zaprezentowano również układ taneczny, który poznaliśmy podczas warsztatów tanecznych w Niemczech, a następnie ochotnicy mieli okazję również się go nauczyć.

Na uczniów czekały wystawki tematyczne z informacjami i pamiątkami z krajów partnerskich, a wiedzę o projekcie i szkołach partnerskich sprawdzono w konkursie wiedzowym w formie quizu Kahoot. Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Artur Gąsiorek i Łukasz Kumięga
II miejsce – Paweł Klucznik i Marcin Wadas
III miejsce – Julia Matela i Jan Kapłon
Wszyscy uczestnicy (48 osób) otrzymali słodkie nagrody, a laureaci nagrody rzeczowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody Dnia Erasmusa i z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenia.