Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 1044
Zakładki : 6
Odsłon : 753399

ERASMUS+ I SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ


Kończymy naukę w gimnazjum, ale co dalej? Jaką szkołę ponadgimnazjalną wybrać? Jaki zawód byłby odpowiedni? Projekt „Open your mind, change your life” działający w ramach programu Erasmus+ organizuje spotkania uczniów z pracodawcami. Podczas tych spotkań uczniowie zapoznają się z opisem firmy i zadaniami związanymi z danym zawodem, a następnie mają czas na zadawanie pytań.
W dniu 17 marca 2017 Naszą Szkołę odwiedził pan Grzegorz Ludwin, właściciel firmy transportowej Ludbus.

 

Pan Grzegorz opowiedział o swojej firmie, o jej początkach i rozwoju swojej kariery. Następnie uczniowie zasypali go różnorodnymi pytaniami m.in.  „Jakie kwalifikacje powinien posiadać Pański pracownik?”, „Czy trudno być szefem?”, Jakie umiejętności miękkie Pan ceni u pracowników?”, czy też „Czy trudno jest założyć własną firmę?”. 
Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy m.in., że prawo jazdy kategorii D uprawniające do kierowania autobusem można zdać dopiero w wieku 24 lat.
Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi Ludwin za poświęcony czas i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z pracodawcą, które przybliży Naszym uczniom świat dorosłych.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish  

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu