Szkolne akcje
NOC FILMOWA

W piątek 18 listopada w naszej szkole odbyła się noc filmowa, której pomysłodawcą oraz organizatorem był Samorząd Uczniowski. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00 kiedy już wszyscy uczniowie dotarli do szkoły i w doskonałych humorach, leżakując na miękkich materacach rozpoczęli maraton filmowy.

Galeria zdjęć ...tutaj

„NIE PROŚ ŚWIATA, ABY SIĘ ZMIENIŁ NA LEPSZE, TO TY ZMIEŃ SIĘ PIERWSZY” A. de Mello

Już 21 listopada –w najbliższy poniedziałek – Samorząd Szkolny przeprowadzi szereg akcji z udziałem dzieci i młodzieży z naszej szkoły w ramach akcji: DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

UŚMIECHNIĘTE BUŹKI, PRZERWA CISZY CZY UŚMIECH POCZTĄ WYSŁANY – to tylko niektóre z akcji    w jakie zostaną zaangażowani nasi uczniowie.

Celem akcji jest propagowanie wśród młodych ludzi takich wartości jak wzajemny szacunek, tolerancja    i życzliwość dla drugiego człowieka.

A więc DOŁĄCZ DO NAS - UŚMIECHNIJ SIĘ!