SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

W dniu 4 października odbyła się wycieczka szkolna klasy III B oraz IV do najmniejszego w Polsce parku narodowego – Ojcowskiego Parku Narodowego. Uczestnikom dopisała pogoda, dzięki której mogli podziwiać piękno wapiennych skał otoczonych jesienną aurą. Swoją przygodę w Ojcowskim Parku Narodowym uczniowie rozpoczęli od wizyty w Muzeum Przyrodniczym, gdzie czekały na nich multimedialne wystawy oraz projekcja filmu 3D. Następnie uczniowie udali się na spacer doliną Prądnika zwiedzając między innymi Grotę Łokietki, kościół na rzece, czy też Bramę Krakowską. Oczywiście zwiedzając Ojcowski Park Narodowy uczestnicy nie mogli pominąć ruin Zamku w Ojcowie, Zamku w Pieskowej Skale i Maczugi Herkulesa. Wycieczka obfitowała w atrakcje i każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Ojcowskiego Parku Narodowego.